Ons Team

Ons enthousiaste team staat voor u klaar!

Tijdens een bezoek aan ons bedrijf, telefonisch of via mail, helpen wij u graag persoonlijk. Of het nu gaat om een reparatie, advies bij aanschaf van een auto of gewoon een lampje vervangen.

Ons team bestaat uit:

  • Vakbekwame monteurs, welke regelmatig worden bijgeschoold en natuurlijk ook de nodige praktijk-ervaring hebben. Die een probleem niet als probleem zien, maar als een uitdaging!
  • Verkoopteam, adviseert u graag in aanschaf van een nieuwe of occasion auto. Waarbij het een prive, zakelijk of lease auto kan betreffen, wij denken met u mee.
  • Administratie, zij zorgen voor alle administratieve handelingen (boekhouding)
  • Directie, onze directie heeft natuurlijk de leiding over dit team, maar steekt ook zelf graag de handen uit de mouwen!

U zult zich bij ons snel thuis voelen!


Team Jansen Arnhem, wij helpen u graag!

AFDELING | VERKOOP

Rein Jansen
Directeur
Jos Jansen
Ambassadeur
Victor la Rivière
Autoverkoop-adviseur
rein@jansenarnhem.nl jos@jansenarnhem.nl victor@jansenarnhem.nl
John van Geldere
Autoverkoop-adviseur
Pauline Jordens
Autoverkoop-administratie
john@jansenarnhem.nl pauline@jansenarnhem.nl

 

AFDELING | ADMINISTRATIE

Andre van Rumpt
Hoofd Administratie
Marieke Ederveen
Administratie
andre@jansenarnhem.nl administratie@jansenarnhem.nl

 

AFDELING | WERKPLAATS MAZDA & PCA

Alfred Adriaensen
Service Manager
Paul Gerritsen
Service Adviseur
Henry Wink
Magazijn Mazda
alfred@jansenarnhem.nl paul@jansenarnhem.nl
Jan Dekkers
Diagnose Specialist
Jeffrey van Dreven
Mazda Merkspecialist
Ronald van Tongeren
Citroën & Peugeot Merkspecialist

 

Jimmy Wanders
Autotechnicus
Frans Joosten
Autotechnicus
 Henk Eleveld
Autotechnicus
Ahmet Tiren
Autotechnicus