Ons Team

Ons enthousiaste team staat voor u klaar!

Tijdens een bezoek aan ons bedrijf, telefonisch of via mail, helpen wij u graag persoonlijk. Of het nu gaat om een reparatie, advies bij aanschaf van een auto of gewoon een lampje vervangen.

Ons team bestaat uit:

  • Vakbekwame monteurs, welke regelmatig worden bijgeschoold en natuurlijk ook de nodige praktijk-ervaring hebben. Die een probleem niet als probleem zien, maar als een uitdaging!
  • Verkoopteam, adviseert u graag in aanschaf van een nieuwe of occasion auto. Waarbij het een prive, zakelijk of lease auto kan betreffen, wij denken met u mee.
  • Administratie, zij zorgen voor alle administratieve handelingen (boekhouding)
  • Directie, onze directie heeft natuurlijk de leiding over dit team, maar steekt ook zelf graag de handen uit de mouwen!

U zult zich bij ons snel thuis voelen!


Team Jansen Arnhem, wij helpen u graag!

AFDELING | VERKOOP

Rein Jansen
Directeur
Jos Jansen
Directeur
rein@jansenarnhem.nl jos@jansenarnhem.nl
Victor la Rivière
Autoverkoop-adviseur
Pauline Jordens
Autoverkoop-administratie
victor@jansenarnhem.nl pauline@jansenarnhem.nl

 

AFDELING | ADMINISTRATIE

Andre van Rumpt
Boekhouding
Marieke Ederveen
Administratie
andre@jansenarnhem.nl administratie@jansenarnhem.nl

 

AFDELING | WERKPLAATS MAZDA

Alfred Adriaensen
Receptie Mazda
Henry Wink
Magazijn Mazda
Frans Joosten
Werkplaats Mazda
alfred@jansenarnhem.nl
Jan Dekkers
Werkplaats Mazda
Henk Eleveld
Werkplaats Mazda
Jeffrey van Dreven
Werkplaats Mazda

 

AFDELING | MERKSPECIALIST CITROËN & OVERIGE MERKEN

Paul Gerritsen
Receptie Citroën & Overige Merken
Jimmy Wanders
TechnicusCitroën & Overige Merken
paul@jansenarnhem.nl
Ronald van Tongeren
Werkplaats Citroën & Overige Merken
Ahmet Tiren
Werkplaats Citroën & Overige Merken