Historie
Ons Team
Persoonlijk Voorstellen
Adres & Route
Vacatures
Persoonlijk Voorstellen
Team Jansen Arnhem, wij helpen u graag!

AFDELING | VERKOOP

Jos Jansen
Directeur
jos@jansenarnhem.nl

Wim Jansen
Directeur
wim@jansenarnhem.nl

Rein Jansen
Autoverkoop-adviseur rein@jansenarnhem.nl

Hans Kennis
Autoverkoop-adviseur
hans@jansenarnhem.nl

Pauline Jordens
Autoverkoop-administratie
pauline@jansenarnhem.nl

 

 


AFDELING | ADMINISTRATIE

Andre van Rumpt
Boekhouding
andre@jansenarnhem.nl

Marieke Ederveen
Administratie
administratie@jansenarnhem.nl

 

 


AFDELING | WERKPLAATS MAZDA

Alfred Adiaensen
Receptie Mazda
jos@jansenarnhem.nl

Geert Hoebink
Werkplaats Mazda
 



Jan Dekkers
Werkplaats Mazda
 

Henk Eleveld
Werkplaats Mazda
 

Jeffrey van Dreven
Werkplaats Mazda
 

 

 

AFDELING | WERKPLAATS CITROEN

Paul Gerritsen
Receptie Citroen
paul@jansenarnhem.nl

Bert Wennekes
Werkplaats Citroen
 

Ronald van Tongeren
Werkplaats Citroen
 

Jimmy Wanders
Werkplaats Citroen
 

   

 

   

CONTACT

Vlamoven 28
6826 TN Arnhem
T (026) 364 8888
E info@jansenarnhem.nl
W www.jansenarnhem.nl

OPENINGSTIJDEN

Verkoop (ma-vr):
Verkoop (za):
Werkplaats (ma-vr):
Werkplaats (za):
Administratie (ma-vr):


9.00 - 18.00 uur
9.00 - 17.00 uur
8.00 - 17.00 uur
9.00 - 12.00 uur
8.30 - 17.00 uur

© 2015 Jansen Arnhem | Website by Cor. Business - DigiConcept